ZAJECIA RESOCJALIZACYJNE.
Opublikowano: 2020-07-15

ZAJECIA RESOCJALIZACYJNE.

Zajecia resocjalizacyjne w psim Collegu LikeDog.

Bardzo ważne psie interakcje i wspólna nauka, czyli profesjonalnie i umiejętnie poprowadzone psie lekcje. Zawsze należy pamiętać, że aby dobrze nauczyć wielu zachowań psiaki, musimy robić wszystko bardzo umiejętnie. Praca z psiakami w grupie musi być zawsze dobrze przemyślana, wszystko musi być pod kontrolą i należy tak umiejętnie manipulować wieloma rzeczami, aby każdy wyniósł z zajęć wszystko co najlepsze.

Nigdy nie wolno zmuszać psiaków do interakcji, w których nie chcą brać udziału. Często takie zachowanie ma miejsce na wybiegach dla psów, gdzie wrzuca się psiaki bez żadnego przemyślenia. Często jest tak, że nieświadomy właściciel, nie znający kompletnie psiej komunikacji cieszy się, że jego pies wybiega się, bo tak „fajnie biega” z innymi psami, a nie widzi tego co powinien zobaczyć, że jego pies biega, bo musi, aby uchronić się przed wieloma rzeczami. Psy w ten sposób uczą się wielu niepożądanych zachowań i zaczynają mieć wiele problemów.

W psim Collegu każdy nasz uczeń czuje się bardzo dobrze i bardzo komfortowo. Każdy jest pod dużą kontrolą behawiorysty. Psiaki dobrze poprowadzone uczą się razem współpracować. Takie psy są całkiem inne w życiu. Są bardzo socjalne względem innych psów, mają wyuczoną piękną psią komunikację, bardzo dobrze reagują na ludzi. Dają sobie radę w wielu sytuacjach życiowych. Wszyscy nasi psi uczniowie cały czas się rozwiajają, uczą się i ćwiczą. Każdy z naszych psich uczniów czuje się wtedy bardzo zadowolony i spełniony.