Thai`sko-amstaffowe love.
Opublikowano: 2024-04-16

Thai`sko-amstaffowe love.

Zanra 💚🐊 & Mubijas vel Thai 🤴🧡 to nasze thai’sko-amstaffowe love 🥰, taka fajna psia przyjaźń dwóch mocnych i charakternych przedstawicieli swoich ras amstaff & thairidgeback .

Nasi Psi Nauczyciele 🎓🐕 Zanra 💚🐊 & Mubijas vel Thai 🤴🧡 pozdrawiają wszystkich fajnych Iudzi z fajnego spacerku ☺️.

Pamiętajcie, że nie ma „złych” ras psów, tylko są jak zawsze pewne rasy psów w rękach nieodpowiedzialnych ludzi, w których nigdy nie powinny się znaleźć.

Mądry, świadomy opiekun będzie zapewniał swojemu psu wszystko to, co jego psi przyjaciel potrzebuje, aby był szczęśliwym i spełnionym psiakiem i mądrą, humanitarną naukę, dzięki której jego psi przyjaciel będzie mądrym życiowo, myślącym, dumnym, analizującym, charakternym, socjalnym psiakiem.

Ps. Jeżeli ktoś nie rozumie potrzeb swojego psa oraz specyfiki danej rasy na jaką się decyduje lepiej, aby nie decydował się na danego psa. I na pewno należy odejść od schematu myśleniowego, że psa (jakiegokolwiek) należy tresować czy szkolić stosując ochydną awersję na posłusznego, nic z tych rzeczy!, bo psa trzeba odpowiednio przygotować do życia, aby w nim sobie radził poprzez stworzenie odpowiednich warunków do nauki, tak jak stworzona jest cała infrastruktura jedynego w Polsce Psiego Collegu LikeDog 🙂.

✓ Jesteś opiekunem amstaffa, Thai’a i chciałbyś, aby Twój psi przyjaciel uczył się wszystkiego co najlepsze od ludzko-psiej KADRY NAUCZYCIELSKIEJ PSIEGO COLLEGU LIKEDOG 🎓?

✓ Możesz to osiągnąć umawiając się na konsultację behawioralną dzwoniąc pod numer telefonu ☎️ 607 307 131.