RESOCJALIZACJA I NAUKA W PSIM COLLEGU.
Opublikowano: 2020-06-02

RESOCJALIZACJA I NAUKA W PSIM COLLEGU.

zyli psiak ma problemy, a my mu pomagamy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Wchodząc do psiego Collegu LikeDog faktycznie czujemy się, jakbyśmy wchodzili do jakiejś bajki, innego świata. Pełno tutaj przeróżnych rzeczy, które są ciągle zmieniane i dokupywane. W psim Collegu nic nie jest ot tak. Każdy element, każda powierzchnia, płaszczyzna i figurka jest bardzo przemyślana. A wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc psiakowi zapoznać się w odpowiedni sposób z wieloma rzeczami i poradzić sobie z wieloma sytuacjami. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile rzeczy, powierzchni, zjawisk stresuje psiaki. Często się mści nieodpowiednia socjalizacja w szczenięctwie. Jak psiak jest mały, to jakoś na wszystko właściciele patrzą z przymróżeniem oka, ale w pewnym momencie wszystko wszystkich przerasta. Najgorsze jest to, że jak psa wszystko stresuje i jak nie radzi sobie z wieloma sytuacjami, to wtedy zaczyna sprawiać wrażenie niedobrego.

Często w takich sytuacjach stają psy po przejściach, gdzie w pewnym monecie po adopcji zaczyna je przerastać całokształt życia. Najgorsze co wtedy może być, to słuchanie głupich, beznadziejnych rad, żeby sprowadzić psa do parteru i pokazać mu kto rządzi. I potem jeden z drugim spuszcza manto, wrzuca psa w kolczatkę, bądź inne awersyjne badziewie i tłumi emocje psa, zastrasza, wprowadza często w depresje, wrzuca w system przetrwania i wszyscy myślą że jest git.

Psy mają wiele problemów i potrzebują fachowej, profesjonalnej pomocy. Przerażać je może dosłownie wszystko, nawet kamień większy wystający. Na wszystko trzeba je umiejętnie odczulić. Dlatego z myślą o tym wszystkim został tak przygotowany psi College LikeDog. Profesjonalna nauka, wiedza i wszystko pod okiem behawiorystki. Tutaj uczymy prawdziwego życia i przede wszystkim przygotowujemy do radzenia sobie w tym ludzkim, dziwnym dla psiaków życiu. Umiejętnie oduczamy rzucania się na ludzi, na inne psy, na obiekty w ruchu, czy przeróżne przedmioty domowe. Nasze zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Nasi wspaniali klienci ludzcy i psidoskonale o tym wiedzą.