PSI COLLEGE LIKEDOG.
Opublikowano: 2020-09-21

PSI COLLEGE LIKEDOG.

LikeDog psi College powstał po to, aby w bardzo mądry i humanitarny sposób uczyć psy i pomagać im poradzić sobie ze swoimi problemami.

Uczą się tutaj rownież właściciele swoich czworonożnych przyjaciół. Aby profesjonalnie pomóc psu, trzeba bardzo dobrze znać się na psiej psychice, jak i ludzkiej. Resocjalizacja musi być bardzo dobrze zaplanowana i poprowadzona. Na początku trzeba zawsze bardzo dobrze zdiagnozować psiaka, przeprowadzić bardzo wyczerpujący wywiad z właścicielami. To jest podstawą do zaplanowania planu modyfikacji zachowań. W psim Collegu LikeDog nie uznajemy żadnej awersji względem zwierząt. Tutaj najważniejszy jest pies i jego emocje.

Dlatego to miejsce stworzyłam, aby oprócz mojej ogromnej wiedzy, pomagało psu tutaj wszystko, cała bardzo ważna i umiejętnie zaplanowana infrastuktura, „domek” LikeDog, który jest namiastką normalnego domu i wiele innych potrzebnych rzeczy. Wszystko to jest bardzo ważne i bardzo wykorzystywane w prawidłowej resocjalizacji psów. LikeDog to miejsce jedyne w swoim rodzaju, innowacyjne i takie, że drugiego takiego nie ma i uczy w nim prawdziwa behawiorystka z dużym doświadczeniem. Chcąc profesjonalnie pomóc swojemu psu, warto sprawdzić z kogo usług się chce skorzystać i czy faktycznie jest ktoś kim, za kogo się podaje To wszystko jest bardzo ważne, aby odróżnić specjalistę od „specjalisty”. Żeby potem nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Teraz w modzie jest nadużywanie wielu słów, po to aby ogłupić ludzi szukających pomocy dla swoich psów. Nieumiejętna „pomoc” bardzo niszczy psychikę psów. Trzeba się później dużo napracować, aby „zresetować” wszystkie złe procesy, które zaszły w głowie psa.