Psi College LikeDog jedyne takie miejsce.
Opublikowano: 2024-04-16

Psi College LikeDog jedyne takie miejsce.

Tworząc kilkanaście lat temu Psi College LikeDog już wtedy napisałam że będzie to wspaniałe miejsce do nauki dla wszystkich psiaków, ale nie dla wszystkich ludzi.

Czyli nie dla tych, którzy nie szanują swoich zwierząt, nie liczą się z ich potrzebami, którzy nie chcą dobrze dla swoich psów, którzy kompletnie nie rozumieją psiej psychiki i nie chcą zrozumieć. Bo co innego czegoś i dużo nie wiedzieć, ale chcieć coś zrozumieć, czegoś się dowiedzieć i czegoś nauczyć…

I nie takich ludzi, którzy nie szanują innych ludzi, nie szanują ich czasu, ogromnego zaangażowania, nie dla takich, którzy próbują zaniżyć i spłycić kogoś bardzo ciężką pracę i związanych z tym mnóstwo przeróżnych nakładów począwszy od finansowych…

Psi College Likedog, nasza cała bardzo ważna profesjonalna praca, czyli praca ludzkiej i specjalistycznie przygotowanej Psiej Kadry Nauczycielskiej jesteśmy dla wszystkich potrzebujących psiaków i dla ludzi mądrych, empatycznych, szanujących innych, szanujących nas i doceniających naszą bardzo wymagającą, niełatwą i często bardzo ryzykowną pracę i przede wszystkim dla osób, które faktycznie chcą dla swoich psich przyjaciół jak najlepiej, aby ich psiaki miały zapewnioną mądrą życiową naukę, profesjonalną pomoc w przypadku występujących zachowań problemowych i problemów i kiedy chcą zapewniać swoim psiakom potrzebne odskocznie w życiu, tak jak to ma miejsce podczas super spędzania psiego czasu w Psim College LikeDog w towarzystwie stabilnych, zrównoważonych przedstawicieli swojego gatunku.

Takie super zajęcia działają niesamowicie dobrze na psią psychikę, na dobre psie samopoczucie i dzięki temu później psiak jest zaspokojony, zadowolony, rewelacyjnie do wszystkiego przygotowany, obeznany i radzi sobie bardzo fajnie w codziennym życiu.

Ale żeby to wszystko zrozumieć, to trzeba przede wszystkim myśleć racjonalnie, zastanowić się, pomyśleć i skupić się na potrzebach swojego psa ( nie na swoich ☝️) , ale w sumie to na sobie też 😉, ponieważ jak nasz pies będzie zrozumiany zadowolony, spełniony to będziemy mieć fajnego psa 🐕🥰, a przez to będzie nam się z nim dobrze żyło i przede wszystkim trzeba chcieć jak najlepiej dla swojego czworonożnego psiego przyjaciela 🐕🥰.

Dla takich ludzi, a raczej dla psiaków takich ludzi 🙂z ogromnym zaangażowaniem i sercem❤️ tworzyłam to super miejsce dla psiaków.

A na zdjęciu nasz psi uczeń Aslan szczęśliwy, zadowolony, spełniony spędzający swój ważny psi czas w towarzystwie specjalistycznie przygotowanych do pracy z innymi Psów Uczących.

Aslan to jeden z naszych psich uczniów, który ma pod każdym względem wspaniałych opiekunów 🥰, którzy chcą dla swojego Psiego Przyjaciela 🐕❤️ jak najlepiej i doskonale zdają sobie sprawę, szanują i doceniają ogrom naszej bardzo ważnej pracy i to jak ogromny pozytywny wpływ na psiego chłopca mają zajęcia w Psim College Likedog.

Pozdrawiam wszystkich oczywiście tylko fajnych ludzi 🥰 bardzo serdecznie 🙂.

Magda. Behawiorystka w Psim College LikeDog 🙋‍♀️.

_______________________________

✓ Zajęcia w Psim Collegu LikeDog prowadzą:

🎓 Magdalena Górska

✓ Założycielka pierwszego w Polsce Psiego Collegu LikeDog.

✓ Pionierka w nauce psów prawidłowej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań przy udziale jedynej w Polsce Psiej Kadry Nauczycielskiej (Psich Profesorów i Psich Nauczycieli).

✓ Specjalistka w pracy z psami trudnymi, agresywnymi, zagrażającymi, psami po przejściach szczególnie psami typu bull.

✓ Specjalistka w pracy z psami boerboel, thai ridgeback, xolo, amstaffy, pitbulle.

  • Dyplomowany Behawiorysta Zwierzęcy COAPE
  • Certyfikowany Opiekun Zwierząt – Petsitter COAPE
  • Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów
  • Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE

🎓 Katarzyna Kulpińska

• Petsitter COAPE

• Zastępca behawiorysty

_______________________________

Psi College LikeDog behawiorystka i jej Psia Kadra Nauczycielska☺️:

• Telefon:

📞 607 307 131

• Formularz zgłoszeniowy:

• M@il:

📩 behavior.dog@wp.pl

________________________________

✓ Nasze media społecznościowe:

🌍www.LikeDog.pl

• Fb https://m.facebook.com/ZaTropemPsa

• TikTok https://www.tiktok.com/@psicollegelikedog

• Instagram https://instagram.com/likedog_psi_college