BEHAWIORYSTA POZNAŃ

Psi College LikeDog powstał po to, aby uczyć, szkolić i pomagać psiakom poradzić sobie z ich problemami. Stworzyłam szkołę dla psów dalece odbiegającą od standardów, gdzie na pierwszym miejscu stawiane jest dobro zwierzęcia i nauczenie jego właścicieli odpowiednich relacji ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Ze względu na niepowtarzalny charakter psiego Collegu LikeDog mam przyjemność pracować z psiakami i ich właścicielami z całej Polski oraz Europy.

W psim Collegu LikeDog priorytetem jest indywidualna praca z psem. Uczę właścicieli rozumieć psie emocje, wypracowujemy sposoby indywidualnie dobrane do każdych duetów psio-ludzkich, aby właściciele umieli skutecznie się porozumiewać ze swoim psem. Wypracowanie wielu zachowań zaoszczędza w późniejszym życiu wielu rozczarowań, nieporozumień i frustracji. Nie ma nic smutniejszego, niż widok niezrozumianego psa i nerwowego właściciela.

Podczas wielu symulacji uczę psa, jak ma radzić sobie ze swoim stresem i frustracją. Pies uczy się samokontroli, bycia spokojnym i opanowanym.

Nie stosuję metod typu tresura, szkolenie psów, podstawowe szkolenie z posłuszeństwa, psie przedszkole. Stawiam na profesjonalną naukę i pomoc.

  Zapraszam do kontaktu.

  Chętnie pomogę Tobie i Twojemu psiakowi.

  Psy i ich właściciele spoza naszego regionu, których dzieli znaczna odległość od psiego Collegu, najczęściej korzystają ze specjalnej formy zajęć.

  Na każdy przypadek jest przygotowywany i opracowywany specjalny program modyfikacji niepożądanych zachowań, który umiejętnie jest wdrożony w zajęcia.

  Do tej pory konsultacje behawioralne odbywały się dla psiaków m.in. z Koszalina (zachodniopomorskie), Kołobrzegu (zachodniopomorskie), Piły, Poznania (wielkopolskie).

  Zapraszam do kontaktu, aby ustalić szczegóły odnośnie szkoleń dla psów spoza Szczecinka.