NAJWSPANIALSZE PSIE SPOTKANIA.
Opublikowano: 2020-07-02

NAJWSPANIALSZE PSIE SPOTKANIA.

Tak jak ludzie, psiaki lubią korzystać z życia w przeróżny sposób. Najważniejsze żeby coś co robią, sprawiało im radość, żeby czuły się zaspokojone i zrozumiałe.

Bardzo duża rolę w życiu psów odgrywają spotkania z innymi psami.

Ale, aby wszystko było tak jak należy, psy muszą być dobrze zsocjalizowane. Muszą dość dobrze odczytywać swoje zachowania.  Najgorsze co może być, to zmuszanie psów do “zabawy” z innymi psami. Często takie rzeczy odbywają się na psich wybiegach, gdzie dochodzi do spotkań psów z brakiem odpowiedniego socjalu i właścicieli, którzy kompletnie nie znają psiej komunikacji.  Bezmyślnie wpuszcza się tam psy w interakcje, których one nie chcą. Po takich spotkaniach, psy są nerwowe, lękliwe, bądź agresywne.

Indywidualne zajęcia w psim Collegu? Tak!

Większość naszych podopiecznych, kiedy już przejdą etap pracy ze swoim właścicielem, są przez nas zabierani na indywidualne zajęcia. Kiedy zostaną ocenieni, że już można, organizujemy tak spotkania, aby psy mogły przebywać w swoim towarzystwie, uczyć się razem i od siebie i bawić się. Dla psów coś takiego, to rewelacja. Uczestniczą w spotkaniach, które mnóstwo dobra i mądrości wnoszą w ich życie. Po takim czymś wracają do domu wszyscy odprężeni, wyuczeni i zadowoleni. I z jeszcze większą miłością patrzą na swoich ukochanych właścicieli ? To tak, jak z ludźmi, zaspokoją się tym co lubią, to potem dla innych są fajniejsi. Na zdjęciach widzimy piękny widok zadowolonych, szczęśliwych i zrelaksowanych psiaków. Ale aby do tego doszło, dużo pracy zostało wcześniej wykonanej.