BEHAWIORYSTA DLA PSÓW

Podczas długoletniej pracy z psiakami, obserwacji ich, ciągłym przebywaniu z nimi postanowiłam stworzyć to, co jest najbardziej tym psiakom potrzebne do nauki i resocjalizacji. Tak właśnie powstał jedyny taki w Polsce, jak i na świecie Psi College LikeDog, w którym w sposób mądry, przemyślany i humanitarny nasi psi uczniowie otrzymują naukę na najwyższym poziomie oraz profesjonalną pomoc w przypadku występujących zachowań problemowych.

Z racji tego że posiadam ogromną wiedzę i praktykę postanowiłam wszystko jeszcze bardziej ulepszyć i rozpoczęłam pracę dotyczącą profesjonalnego przygotowywania Psów Uczących, które w profesjonalny sposób we współpracy ze mną uczą naszych psich uczniów i pomagają im w wychodzeniu z przeróżnych problemów. Mój innowacyjny i innowatorski pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że nie ma nic lepszego dla psiego ucznia, niż nauka w towarzystwie specjalistycznie przygotowanych Psów Uczących.

Zawsze zaczynamy nasze spotkanie z psim uczniem od konsultacji behawioralnej, która jest bardzo ważna. Konsultacja behawioralna odbywa się w Psim Collegu LikeDog w idealnie przygotowanych do tego warunkach domowych i zewnętrznych. Po wstępnym zdiagnozowaniu psiaka rozpoczynamy bardzo ważną naukę, bądź resocjalizację.

Nasza mądra życiowa nauka nie ma nic wspólnego z takimi zagadnieniami jak: tresura, podstawowe posłuszeństwo, psie przedszkole, szkolenie psów czy spacer socjalizacyjny. W Psim Collegu LikeDog nie uznajemy żadnych tresur, które kompletnie nie służą psiakom, a wręcz przeciwnie bardzo im szkodzą, nie szkolimy, tylko mądrze uczymy i przygotowujemy do radzenia sobie w codziennym życiu, nie ma u nas psiego przedszkola, którego nazwa propagowana przez innych jest tylko hasłem marketingowym, a tak naprawdę takie „wrzucanie” psich maluchów w grupy nic dobrego nie wnosi w ich rozwój psychiczny i fizyczny. Również nie uznajemy spacerów „socjalizacyjnych”, których nazwa to również hasło marketingowe nie mające nic wspólnego z prawidłową socjalizacją i dobrem zwierzęcia. Niestety na takich spędach psiaki są najczęściej zagubione, przestraszone, wybuchowe i nie radzą sobie ze swoimi emocjami, ale niestety muszą w tym uczestniczyć, bo nie mają innego wyjścia.

Mam nadzieję, że trochę wytłumaczyłam, czym się zajmujemy w Psim Collegu LikeDog, a czym nie. W tym rewelacyjnym miejscu dla psiaków zajmujemy się tylko i wyłącznie ważnymi sprawami, a naszym priorytetem jest dobro psiaka i spowodowanie, aby jego życie i jego właścicieli było fajnym, wspólnym życiem.

MAGDALENA GÓRSKA

  • Dyplomowany Behawiorysta Zwierzęcy COAPE
  • Certyfikowany Opiekun Zwierząt – Petsitter COAPE
  • Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów
  • Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE

DYPLOMY, CERTYFIKATY